degustacja wina_peter

Zapisz się na warsztaty sommelierskie

Przeprowadzane przez Petera Pulawskiego w stajni classicwines.pl

Skompletuj grupę min. 8 osobową, znajdź wolny termin i zapisz się na warsztaty! Skontaktujemy się z tobą w celu omówienia szczegółów warsztatów.degustacja wina_peter

Peter Pulawski wychowywał się w Danii i Szwecji, w kosmopolitycznej rodzinie. Małymi „łyczkami” uczył się oceniać dobre wina, przy stole zastawianym częstokroć daniami, nie tylko z kuchni rodziców - z Polski i Szwecji, lecz także z wielu innych zakątków świata.

Swoją karierę w świecie win rozpoczął w latach 80-tych podczas studiów w Szwecji. Po przyjeździe do Kopenhagi, rozwijał i udoskonalał swoją pasję. Wiele podróżował, odwiedzał winnice, targi winiarskie w Hiszpanii, Portugalii, Francji i w Niemczech. W latach 90-tych przeprowadził się do Polski, gdzie prężnie rozwijali kilka przedsięwzięć importu i dystrybucji żywności wysokiej jakości. Winne marzenia zeszły na plan dalszy…

Nadszedł rok 2001 – Założył w Warszawie pierwszy sklep pod szyldem dobrewina.pl, potem classicwines.pl, i tak nazwa sieci funkcjonuje do dzisiaj.


degustacja wina_peter

Classicwines.pl organizuje warsztaty sommelierskie i integracyjne degustacje, przeznaczone zarówno dla ciekawych wina, koneserów, jak i profesjonalistów. Tworzymy indywidualnie dopasowane sesje, w autentycznej, klimatycznej oprawie z 1930 roku.

To idealne miejsce do dowiedzenia się wszystkiego o winie! W Stajni Wina uczestnicy poznają nie tylko klasykę wina francuskiego, ale także wina w ogóle, w międzynarodowym kontekście.


System rabatback
System rabatback

Zbieraj punkty za zakupy, które wymienimy na bony rabatowe.

Oszczędność
Oszczędność

W ofercie mamy alkohole na każdą kieszeń. Dodatkowo za swoje zamówienie możesz otrzymać liczne rabaty.

Klub dobrewina.pl
Klub dobrewina.pl

Zawsze możesz dołączyć do naszego Klubu dobrewina.pl i czerpać korzyści z członkostwa.

Masz pytanie?
Masz pytanie?

Negocjant classicwines.pl:

tel: 664 170 315

email: negocjant@classicwines.pl

 

Manager Sprzedaży i Obsługi Klienta:

tel: 664 159 023

email: sales@classicwines.pl